De Difrax Natural Woezel & Pip fopspeen voldoet aan de natuurlijke zuigbehoefte van je baby en biedt troost, rust en ontspanning. Deze vrolijke fopspeen met Woezel & Pip-design combineert comfort met herkenbaarheid. Het symmetrische zuiggedeelte wordt door de meeste baby’s snel geaccepteerd, doordat het lijkt op de vorm van de moedertepel. Ideaal voor momenten van geborgenheid en ontspanning.
Comfortabel & veilig ontwerpDe Natural fopspeen heeft een vlindervormig schildje dat mooi aansluit op het gezichtje van je baby. De neusuitsparing zorgt ervoor dat je kindje vrij kan ademen door de neus, terwijl de luchtgaatjes extra ventilatie bieden om huidirritatie te voorkomen. De speen is gemaakt van hoogwaardig, geurloos siliconen en ontwikkeld in samenwerking met medische specialisten.
Pluspunten van de Difrax Natural fopspeen Woezel & Pip:De Woezel & Pip collectie van Difrax brengt vrolijkheid en geborgenheid samen in een veilig en comfortabel ontwerp. Dankzij de Glow in the Dark-ring vind je de fopspeen eenvoudig terug in het donker – ideaal voor rustige nachten.
| Verpakking breedte | 7 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 9.30 cm |
| Verpakking lengte | 4.30 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.20 kg |
| EAN | 8711736053230 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 2 stuks Fopspenen |
| Kleur | Blauw, Geel, Wit |
|---|
| Fabrikant Naam | Difrax B.V. |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 maand |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 maand |
| Aantal artikelen in verpakking | 2 stuk(s) |
| BPA-vrij | |
| Geschikt voor leeftijd baby | 6-12 maanden |
| Glow in the dark | |
| Maximale luchtdoorlating | |
| Natuurlijk rubber |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|---|
| Met veiligheidsring | |
| Type fopspeen | Natural speen |
| Vrije luchttoevoer |