De rood met witte 0-6 Maanden Natural Difrax I Love Papa fopspeen is voor alle papa mini-fans
| Verpakking breedte | 11.10 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 7 cm |
| Verpakking lengte | 17.60 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.09 kg |
| EAN | 8711736563630 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 2 stuks Fopspenen |
| Kleur | I Love Papa |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 6 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 jaar |
| Aantal artikelen in verpakking | 1 stuk(s) |
| BPA-vrij | |
| Geschikt voor leeftijd baby | 0-6 maanden |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|---|
| Met veiligheidsring | |
| Vrije luchttoevoer |