Deze nauwelijks zichtbare fopspeen voelt zacht aan en ziet eruit als een borst. Hij is ontworpen om je voedingstraject te ondersteunen en tepelverwarring te verminderen, en helpt continu comfort en een natuurlijke klit te bevorderen.
Borstachtige eenstukontwerp*: Deze fopspeen heeft een zachte, huidachtige textuur, een groot aanhapgebied en een symmetrische speen waarmee de tong van de baby zich comfortabel kan optillen en omhullen, net als bij borstvoeding.
Een comfortabele pasvorm: De ovale ventilatiegaten verbeteren de luchtstroom, het ronde schild buigt weg van het gezicht van de baby, en een verbeterd zwaartepunt zorgt ervoor dat de speen langer comfortabel in de mond blijft zitten.
Een vertrouwd gevoel: Met een stijlvolle matte afwerking is deze fopspeen meer dan 30% lichter dan onze originele borstachtige fopspeen.
Compatibel met fopspeenclips: Bevestig deze borstachtige speen veilig aan de kleding van je baby, zodat hij niet kwijt raakt en altijd schoon, makkelijk bereikbaar en klaar is om te troosten.
Orthodontisch: De geventileerde speen comprimeert om zacht te zijn voor de zich ontwikkelende tanden en het tandvlees.
Eenvoudig te steriliseren: Wordt geleverd in een herbruikbaar doosje voor eenvoudige sterilisatie in de magnetron, thuis of onderweg.
*Silicone zakje en schildje zijn samengebonden aan een buitenste PP-ring om een fopspeen uit één stuk te vormen. **Silicone heeft niet-reactieve eigenschappen, waardoor het de huid van de baby zeer waarschijnlijk niet zal irriteren.
| Verpakking breedte | 16.20 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 14.80 cm |
| Verpakking lengte | 22.20 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.45 kg |
| EAN | 5010415336316 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 4 x Tommee Tippee Nacht borstachtige fopspeen 6-18m |
| Kleur | Groen, Geel, Blauw, Roze, 4 Stuks |
|---|
| Fabrikant Naam | Mayborn Group |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 6 maand |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 maand |
| Aantal artikelen in verpakking | 4 stuk(s) |
| BPA-vrij | |
| Geschikt voor leeftijd baby | 0-6 maanden |
| Glow in the dark | |
| Maximale luchtdoorlating | |
| Natuurlijk rubber |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|---|
| Met veiligheidsring | |
| Type fopspeen | Natural speen |
| Vrije luchttoevoer |