Geef je peuter een fopspeen die de huid laat ademen en die een gezonde mondontwikkeling ondersteunt. De ultra air 18m+ heeft extra grote luchtgaten om de gevoelige huid zacht en droog te houden, en een extra stevige speen voor groeiende tanden en tandvlees.
Houdt de gevoelige huid zacht en droog
• Laat de gevoelige huid ademen
• Rust zachtjes op de huid
Speciaal ontworpen voor groeiende tanden en tandvlees
• Houdt rekening met de natuurlijke vorm van het gehemelte, de tanden en het tandvlees
Zijdezachte speen voor extra comfort
• De ideale structuur zorgt voor een aangenaam gevoel Steriliseren en opbergen in één handig doosje
• Steriliseren en opbergen in één handig doosje Professionele tips voor stoppen met fopspenen
• Leer hoe je het gebruik van de fopspeen kunt afbouwen
| Verpakking breedte | 10.80 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 5 cm |
| Verpakking lengte | 12.80 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.05 kg |
| EAN | 8710103896234 |
|---|
| Kleur | Roze, Groen |
|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 48 maand |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 18 maand |
| Aantal artikelen in verpakking | 2 stuk(s) |
| BPA-vrij | |
| Geschikt voor leeftijd baby | Vanaf 18 maanden |
| Glow in the dark | |
| Maximale luchtdoorlating | |
| Natuurlijk rubber |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|---|
| Met veiligheidsring | |
| Type fopspeen | Natural speen |
| Vrije luchttoevoer |