De fopspenen van Dr. Browns zijn ontwikkeld door orthodontisten. Door het zuigvrije luchtkanaal is er minder zuigkracht nodig en vermindert de druk op het gehemelte. Het zachte, bolle uiteinde wordt breder door de zuigbewegingen. De lage druk die ontstaat, geeft de baby een behaaglijk gevoel. Hierdoor vermindert de druk in de mond waardoor geen tandheelkundige problemen kunnen ontstaan zoals kruisbeet.
Voordelen
✓ Volledig symmetrische fopspeen die ook ondersteboven in de mond past
✓ De 100% siliconenspeen heeft een afgeronde vorm speciaal ontwikkeld om te voldoen aan zuigreflexen. Hierdoor wordt deze speen makkelijk geaccepteerd door het kindje
✓ Het unieke schildontwerp vermindert huidirritatie van de baby en laat de huid ademen
✓ Verkrijgbaar in fase 1 en fase 2
| Verpakking breedte | 8.10 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 4.80 cm |
| Verpakking lengte | 15.40 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.06 kg |
| EAN | 0072239316696 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 2 stuks |
| Kleur | Roze / Wit |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 6 maand |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 maand |
| Aantal artikelen in verpakking | 1 stuk(s) |
| BPA-vrij | |
| Geschikt voor leeftijd baby | 0-6 maanden |
| Glow in the dark | |
| Maximale luchtdoorlating | |
| Natuurlijk rubber |
| Geslacht | Meisjes |
|---|---|
| Met veiligheidsring | |
| Type fopspeen | Natural speen |
| Vrije luchttoevoer |