| Verpakkingsgewicht | 0.17 kg |
|---|
| EAN | 8721434603873 |
|---|
| Kleur | Popcorn |
|---|
| Fabrikant Naam | Difrax |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 48 maand |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 maand |
| Aantal artikelen in verpakking | 2 stuk(s) |
| Aanvullende functies | 1x Difrax 170 ml s-fles, Anti-koliek en ergonomisch |
| BPA-vrij | |
| Vaatwasser veilig |
| Anti-koliek | |
|---|---|
| Magnetronbestendig | |
| Uitstroomsnelheid flesspeen | Erg langzaam (vanaf 0 maanden) |
| Volledig steriliseerbaar |
| Inhoud | 2 g |
|---|