| Verpakking breedte | 7.30 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 7 cm |
| Verpakking lengte | 17.30 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.13 kg |
| EAN | 0072239306413 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1x Dr.Brown's - Brede halsfles 150 ml |
| Kleur | transparant |
|---|---|
| Materiaal | Polypropyleen |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 2 maand |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 maand |
| Aantal artikelen in verpakking | 1 stuk(s) |
| Aanvullende functies | Anti-koliek |
| BPA-vrij | |
| Vaatwasser veilig |
| Anti-koliek | |
|---|---|
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Met veiligheidsring | |
| Uitstroomsnelheid flesspeen | Erg langzaam (vanaf 0 maanden) |
| Vrije luchttoevoer |