| Verpakking breedte | 11.80 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 7.50 cm |
| Verpakking lengte | 18.20 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.10 kg |
| EAN | 0072239323007 |
|---|
| Kleur | glow in the dark blauw |
|---|---|
| Materiaal | Siliconen |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 24 maand |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 maand |
| Aantal artikelen in verpakking | 1 stuk(s) |
| Aanvullende functies | Dr. Brown’s glazen flessen zijn gemaakt van borosilicaat helder glas. Dit glas is hittebestendig en heeft een langere levensduur dan de meeste andere glassoorten. Glas is praktisch, hygiënisch en slijtvast. Glazen flessen zijn echter wel breekbaar. U kunt ze beschermen met een handige beschermhoes. Per stuk verpakt. Exclusief fles. |
| BPA-vrij | |
| Vaatwasser veilig |
| Anti-koliek | |
|---|---|
| Magnetronbestendig | |
| Uitstroomsnelheid flesspeen | Erg langzaam (vanaf 0 maanden) |
| Volledig steriliseerbaar |
| Inhoud | 270 ml |
|---|