| Verpakking breedte | 7.30 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 7.10 cm |
| Verpakking lengte | 21.30 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.19 kg |
| EAN | 0072239317389 |
|---|
| Kleur | Groen |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 maand |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 maand |
| Aantal artikelen in verpakking | 1 stuk(s) |
| Aanvullende functies | Eén fles van 270 ml incl. 1x fase 1 speen en 1x reinigingsborsteltje |
| BPA-vrij | |
| Vaatwasser veilig |
| Anti-koliek | |
|---|---|
| Magnetronbestendig | |
| Uitstroomsnelheid flesspeen | Erg langzaam (vanaf 0 maanden) |
| Volledig steriliseerbaar |
| Inhoud | 270 ml |
|---|