| Product breedte | 6 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 100 g |
| Product hoogte | 4 cm |
| Product lengte | 13 cm |
| Verpakking breedte | 6.30 cm |
| Verpakking hoogte | 4.30 cm |
| Verpakking lengte | 12.80 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.04 kg |
| EAN | 0072239305058 |
|---|---|
| MPN (Manufacturer Part Number) | 302-BEX |
| Verpakkingsinhoud | 2 |
| Kleur | transparant |
|---|---|
| Materiaal | Siliconen |
| Fabrikant Naam | [email protected] |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 3 maand |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 maand |
| Aantal artikelen in verpakking | 2 stuk(s) |
| Allergeneninformatie | BPA-vrij |
| BPA-vrij |
| Anti-koliek | |
|---|---|
| Geschikt voor flessen van | Dr. Brown's smalle halsflessen |
| Speen werkt op basis van vacuüm | |
| Type flesspeen | Anti-Colic speen |
| Uitstroomsnelheid flesspeen | Erg langzaam (vanaf 0 maanden) |
| Volledig steriliseerbaar |