| Verpakking breedte | 23.60 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 9 cm |
| Verpakking lengte | 29.10 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.70 kg |
| EAN | 5029053532592 |
|---|
| Fabrikant Naam | Huggies |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Aantal artikelen in verpakking | 7 stuk(s) |
|---|---|
| Ecologisch | |
| Maandbox | |
| Max. aanbevolen gewicht | 100 kg |
| Wasbaar |
| Luiermaatcode | 1, 2, 3, 3+, 4, 4+, 5, 5+, 6, 6+, 7, 8 |
|---|---|
| Min. aanbevolen gewicht kind | 1 kg |
| Type luier | Luierbroekje bij bedplassen |