OHlalà Twin is de ultralichte en ultracompacte dubbele buggy. Het garandeert ouders en baby's alle comfort en gebruiksgemak van de OHlalà 2 buggy, maar dan voor twee! Gemakkelijk te hanteren, te besturen en te vervoeren, het is de perfecte bondgenoot voor ouders van een tweeling of kinderen van ongeveer dezelfde leeftijd. Goedgekeurd vanaf de geboorte tot 15 kg. Slechts 8kg, zo licht, gemakkelijk te vervoeren! Plooibaar met één hand, het wordt zeer compact eenmaal dichtgeplooid dankzij de inklapbare handgrepen. Blijft vanzelf rechtop staan eenmaal dichtgeplooid. Dankzij de volledig verstelbare rugleuning, de verstelbare voetensteun en de uittrekbare kap kunnen ouders in elke situatie de beste opstelling kiezen voor baby. Verwijderbaar en wasbaar textiel. De unieke handgreep maakt het besturen gemakkelijk en wendbaar, zelfs met één hand. Inbegrepen accessoires: Gedeeltelijk en volledig openbaar veiligheidsboog, Ruime opbergmand, Gewatteerde shouderriemen, Regenbekleding
| Product breedte | 78 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 8 kg |
| Product hoogte | 100 cm |
| Product lengte | 88 cm |
| Verpakking breedte | 63 cm |
| Verpakking hoogte | 28 cm |
| Verpakking lengte | 75 cm |
| Verpakkingsgewicht | 11.22 kg |
| EAN | 8058664125449 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | - |
| Verpakkingsinhoud | Duo buggy inclusief regenhoes. |
| Kleur | Silver cat |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium |
| Type banden | Massieve banden |
| Voetensteun |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Introductie | 2019 |
|---|
| Omkeerbare zitting | |
|---|---|
| Verstelbare handgrepen / duwbeugel | |
| Verstelbare voetensteun |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 36 maand |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 maand |
| Aantal wielen kinderwagen | Vier wielen |
| Hoeveelheid kinderen | 2 |
| Max. aanbevolen gewicht | 30 kg |
| Product hoogte ingeklapt | 28.50 cm |
| Product lengte ingeklapt | 72 cm |
| Type buggy | Ultra compacte buggy |
| Verstelbare rug | |
| Verstelbare rugleuning buggy | 5 posities |
| Type wielen | Zwenkwielen voor, vaste wielen achter |
|---|
| Product breedte ingeklapt | 63 cm |
|---|