De Shopper Neo II is het perfecte maatje bij het winkelen en op reis. Hij kan met één hand snel worden ontgrendeld en compact worden ingeklapt, zodat je de andere hand vrij hebt voor je kindje. Hij manoeuvreert handig door bussen, treinen en over trappen. Ingeklapt is de Shopper Neo II uiterst compact, zodat hij gemakkelijk in elke kofferbak past.
De grote wielen van de buggy garanderen puur rijplezier en met de vergrendelbare zwenkwielen vóór is het gemakkelijk manoeuvreren door drukke voetgangersgebieden. Flesjes, snacks en kleine spulletjes neem je gemakkelijk mee op de twee bijbehorende bladen. Je boodschappen of babyspulletjes berg je op in de grote mand.
Wanneer de kleine moe is, zet je de rugleuning stapsgewijs met één hand in de ligstand. Ook de voetensteun is in meerdere standen verstelbaar. Houd je kindje continu in de gaten door het geventileerde kijkvenster in de kap. Je kleintje is altijd veilig onderweg dankzij het 5-punts harnas en de voorbeugel. De parkeerrem zorgt ervoor dat de buggy niet in beweging komt wanneer je even stopt.
| Product breedte | 52 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 8 kg |
| Product hoogte | 106 cm |
| Product lengte | 92 cm |
| Verpakking breedte | 43 cm |
| Verpakking hoogte | 29 cm |
| Verpakking lengte | 87 cm |
| Verpakkingsgewicht | 9.70 kg |
| EAN | 4007923149102 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Gebruikersschade |
| Verpakkingsinhoud | Buggy Bekerhouder |
| Kleur | Caviar |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof, Staal |
| Type banden | Alle banden zijn massieve banden |
| Voetensteun |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Introductie | 2021 |
|---|
| Omkeerbare zitting | |
|---|---|
| Verstelbare handgrepen / duwbeugel | |
| Verstelbare voetensteun |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 48 maand |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 maand |
| Aantal wielen kinderwagen | Vier wielen |
| Geschikt voor handbagage | |
| Hoeveelheid kinderen | 1 |
| Max. aanbevolen gewicht | 15 kg |
| Product hoogte ingeklapt | 38 cm |
| Product lengte ingeklapt | 92 cm |
| Type buggy | Ultra compacte buggy |
| Verstelbare rug | |
| Verstelbare rugleuning buggy | 3 posities |
| Type wielen | Zwenkwielen voor, vaste wielen achter |
|---|
| Product breedte ingeklapt | 54 cm |
|---|