| Product breedte | 36 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 6 cm |
| Product lengte | 38 cm |
| Verpakking breedte | 56 mm |
| Verpakking hoogte | 4 mm |
| Verpakking lengte | 390 mm |
| Verpakkingsgewicht | 290 g |
| EAN | 8712864433147 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Verpakkingsinhoud | Stylingset |
| Kleur | PAARS |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Geslacht | Unisex |
|---|