LET OP! Verpakt per stuk, je krijgt dus 1 sleutel en niet 2 zoals op de afbeelding
| Verpakking breedte | 43 mm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 10 mm |
| Verpakking lengte | 87 mm |
| Verpakkingsgewicht | 20 g |
| EAN | 8715362006936 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 sleutel |
| Kleur | Onbekend |
|---|
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Geschikt voor merk | Gmg Yepp |
|---|