Een heerlijk dagje zwemmen met de kids is super leuk en dat begint bij de veiligheid van uw kinderen. Met een zwemvest van Edmondo kunt u zonder zorgen uw kind in het water laten zwemmen. Doormiddel van de schuim drijfkracht die om de armen en middel van uw kind zit en het betrouwbare kinderslot kunt uw kind veilig spelen in het water!
Onze puddle jumper is speciaal ontworpen voor de kleintjes van 2 t/m 6 jaar, met een gewicht van 15 tot 30 kg. De bandjes zijn gemaakt van duurzaam polyester waardoor het niet opgeblazen hoeft te worden en het dus ook niet lek kan gaan! Dit zwemvest gaat dus veel langer mee dan opblaasbare zwembanden. Daarnaast zijn ze niet scherp en schaven ze ook niet op de huid wat irritatie kan veroorzaken. De felle kleuren zorgen ervoor dat u uw kind niet snel uit het oog verliest. Het is zeer veilig omdat hij ook om de middel gaat waardoor uw kind niet kopje onder kan gaan! Veiligheid staat bij ons voorop.
Deze zwemvesten zijn uitgerust met een middel band en 2 banden om de armen zodat uw kind niet kopje onder kan gaan. Dit zwemvest hoeft niet opgeblazen te worden en uw kind goed blijft ten alle tijde goed drijven. Het is gemakkelijk om aan te trekken en met een kliksysteem is het veiligheidsslot vast te klikken. Het kliksysteem kan strakker gemaakt worden met de bandjes zodat het goed aangesloten zit en uw kind kan het niey zomaar uitrekken!
Met dit zwemvest geef je jou kind de noodzakelijke ondersteuning en maximale bewegingsvrijheid om op een veilige manier te leren zwemmen.
Let op ! Een zwemvest is een zwemhulpmiddel en géén reddingsvest. Gebruik alleen onder constant toezicht van een volwassen.
✓ Merk: Edmondo
✓ BPA vrij
✓ Wasmachine bestendig
✓ Anti-lek
✓ Lange levensduur
✓ Leeftijden: 2 t/m 6 jaar
✓ Gewicht: van 15 tot 30 KG
✓ Kleur: Roze
UPDATE: Wij hebben veel zwemvesten ingekocht om zo aan de enorme vraag te kunnen voldoen.
Niet goed, Geld teruggarantie zolang er niet mee gezwommen is.
| Product breedte | 72 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 14 cm |
| Product lengte | 11 cm |
| Verpakking breedte | 260 mm |
| Verpakking hoogte | 159 mm |
| Verpakking lengte | 362 mm |
| Verpakkingsgewicht | 155 g |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 8719831349241 |
| Verpakkingsinhoud | 1 Edmondo zwemvest, model Unicorn, met Nederlandstalige handleiding. De taal op de achterzijde op het product is ook in het Nederlands. |
| Drijfvermogen | 50 N |
|---|---|
| Kleur | Roze |
| Materiaal | Polyester |
| Pasvorm | Aansluitend |
| Fabrikant Naam | Twister products |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Instantie keurmerk | ISET Srl Unipersonale |
|---|---|
| Kwaliteitslabel | CE |
| Maat | One size |
| Doelgroep | Kinderen |
|---|
| Sluiting | Clipsluiting |
|---|