| Product breedte | 35 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 10 cm |
| Product lengte | 75 cm |
| Verpakking breedte | 32.90 cm |
| Verpakking hoogte | 38.30 cm |
| Verpakking lengte | 14.50 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.54 kg |
| EAN | 7333222001436 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 voetenzak voor autostoel/buggy/kinderwagen |
| Kleur | grijs, multicolor |
|---|---|
| Materiaal | Dons, Fleece, Imitatiebont, Polyester |
| Taal handleiding | Engels |
|---|
| Met capuchon | |
|---|---|
| Met voering | |
| Type gordel | 3/5-puntsgordel |
| Type voering dekentje | Katoen |
| Voetenzak geschikt voor | Autostoel, Buggy, Kinderwagen |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|---|
| Seizoen | Winter |
| Wasvoorschrift | 40 °C, beperkt programma |
| Sluiting | Ritssluiting |
|---|