| Product breedte | 39 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 32 cm |
| Product lengte | 16 cm |
| Verpakking breedte | 37.70 cm |
| Verpakking hoogte | 18.70 cm |
| Verpakking lengte | 50.10 cm |
| Verpakkingsgewicht | 1126 g |
| EAN | 7350041675990 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1x luiertas 1x aankleedkussen |
| Kleur | Midnight Bells |
|---|
| Type luiertas | Schoudertas |
|---|
| Inclusief verschoonmatras | |
|---|---|
| Isoleervak | |
| Thermosflessenhouder |