| Product breedte | 18 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 18 cm |
| Product lengte | 24.50 cm |
| Verpakking breedte | 19 cm |
| Verpakking hoogte | 8.50 cm |
| Verpakking lengte | 34 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.19 kg |
| EAN | 4042183423357 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 luiertas |
| Kleur | Dots curry |
|---|---|
| Materiaal | 100% polyester |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Type luiertas | Schoudertas |
|---|
| Inclusief verschoonmatras | |
|---|---|
| Isoleervak | |
| Thermosflessenhouder |