Deze stijlvolle Bugaboo luierrugzak heeft diverse vakken voor alles waar je onderweg niet zonder kunt en biedt zelfs ruimte voor een laptop. De rugzak is gemaakt van 100% gerecycled materiaal en is daardoor niet alleen een stijlvolle keuze, maar ook een duurzame keuze.
De luierrugzak wordt geleverd inclusief een gewatteerde verschoningsmat die eenvoudig schoon te maken is.
| Product breedte | 31 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 45 cm |
| Product lengte | 15 cm |
| Verpakking breedte | 35 cm |
| Verpakking hoogte | 45 cm |
| Verpakking lengte | 20 cm |
| Verpakkingsgewicht | 2 kg |
| EAN | 8717447633846 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Bugaboo Luiertas Grey |
| Kleur | Grey |
|---|
| Fabrikant Naam | Bugaboo |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Geschikt om mee te sporten |
|---|