| Product breedte | 35 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 10 cm |
| Product lengte | 75 cm |
| Verpakking breedte | 32.20 cm |
| Verpakking hoogte | 11.80 cm |
| Verpakking lengte | 45.20 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.45 kg |
| EAN | 7350041677482 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 voetenzak voor autostoel |
| Kleur | Playful Pepe |
|---|---|
| Materiaal | Dons, Fleece, Imitatiebont, Polyester |
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Met voering | |
|---|---|
| Type gordel | 3/5-puntsgordel |
| Type voering dekentje | Katoen |
| Voetenzak geschikt voor | Buggy, Kinderwagen |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|---|
| Wasvoorschrift | 40 °C, normaal programma |