Vervoer je kindje veilig en comfortabel in deze groep 0+ autostoel Havana van Chipolino. De autostoel is al geschikt vanaf de geboorte tot maximaal 13 kg. De autostoel biedt jouw kindje extra comfort dankzij het zacht gewatteerde hoofd- en lichaamsondersteuning voor je pasgebore kindje. Je bevestigt jouw kindje in de autostoel met een 3-punts veiligheidsgordel, zodat je kindje altijd veilig in de autostoel ligt. De gordels zijn voorzien van zachte pads, zodat de gordeltjes niet gaan irriteren. De autostoel bevestig je in de auto met behulp van de autogordel tegen de rijrichting in. Ligt jouw kindje in de zon? Dan kun je eenvoudig de zonnekap uit trekken en je kindje beschermen tegen het felle licht.
De Autostoel Havana is gemakkelijk op de Kinderwagen Havana van Chipolino te bevestigen met de meegeleverde adapterset!
Eigenschappen| Product gewicht | 8 kg |
|---|---|
| Verpakkingsgewicht | 8 kg |
| EAN | 3800931051198 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | |
| Verpakkingsinhoud | Autostoeltje groep 0+. |
| Draaibaar | |
|---|---|
| Kleur | Groen |
| Materiaal | Polyester |
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Introductie | 2022 |
|---|
| Bevestigbaar op kinderwagen | |
|---|---|
| Gordel in hoogte verstelbaar | |
| Slaapstand | |
| Verstelbare hoofdsteun | |
| Verstelbare schouderriem | |
| Verwijderbare bekleding | |
| Verwijderbare rugleuning | |
| Zijwaartse bescherming |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 9 maand |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 maand |
| Bekleding te reinigen met vochtige doek | |
| ECE keurmerk | Zichtbaar |
| Max. aanbevolen gewicht | 13 kg |
| Type autostoel | ECE-R44 |
| Type ECE Label | R44.04 |
| Type gordel in stoeltje | 3-puntsgordel |
| Verstelbare rug |
| Autostoelcode | Groep 0+ |
|---|---|
| Bevestigingswijze(s) | Autogordel |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Inclusief autostoel base | |
| Kijkrichting kind | Achterwaarts |
| Min. aanbevolen gewicht kind | 0 kg |