Deze universele voetenzak van het topmerk Mutsy houdt je kindje lekker warm in de kinderwagen. Dankzij de handige gordelopeningen is de voetenzak handig in gebruik. De voetenzak is gevoerd met fleece en is gemakkelijk te openen door middel van een rits. De trekkoorden aan de bovenkant van de voetenzak bieden de mogelijkheid om het hoofdeinde te verkleinen zodat de voetenzak perfect aansluit aan het lichaam van je kindje.
Nieuwprijs € 79,95
| Product breedte | 30 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 30 cm |
| Product lengte | 45 cm |
| Verpakking breedte | 25 cm |
| Verpakking hoogte | 25 cm |
| Verpakking lengte | 25 cm |
| EAN | 8718213006840 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Voetenzak |
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Materiaal | Fleece, Katoen |
| Fabrikant Naam | Mutsy World B.V. |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Met capuchon | |
|---|---|
| Met voering | |
| Type gordel | 3/5-puntsgordel |
| Type voering dekentje | Fleece |
| Voetenzak geschikt voor | Autostoel |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|---|
| Seizoen | Winter |
| Sluiting | Ritssluiting |
|---|