| Verpakking breedte | 64 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 10 cm |
| Verpakking lengte | 45 cm |
| Verpakkingsgewicht | 1 kg |
| EAN | 4042164096709 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 voetenzak |
| Kleur | Grijs |
|---|---|
| Materiaal | Lamswol |
| Fabrikant Naam | Werner Christ GmbH |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Taal handleiding | Niet van toepassing |
|---|
| Met capuchon | |
|---|---|
| Met voering | |
| Type voering dekentje | Schapenvacht |
| Voetenzak geschikt voor | Autostoel |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|---|
| Seizoen | Herfst, Winter |
| Wasvoorschrift | Afnemen met een natte doek |
| Sluiting | Ritssluiting, Koordsluiting |
|---|