| Product hoogte | 4 cm |
|---|---|
| Product lengte | 25 cm |
| Verpakking breedte | 18.90 cm |
| Verpakking hoogte | 8.10 cm |
| Verpakking lengte | 30 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.38 kg |
| EAN | 8719743528130 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Autostoelhoes |
| Kleur | Roze rib | Hoes Pearl |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Autostoelcode | Groep 0+ en 1 |
|---|