| Product hoogte | 4 cm |
|---|---|
| Product lengte | 20 cm |
| Verpakking breedte | 25 cm |
| Verpakking hoogte | 5 cm |
| Verpakking lengte | 25 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.40 kg |
| EAN | 8720663312075 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Autostoelhoes |
| Kleur | Beige Stipjes | Dekentje voor in Maxi Cosi |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Autostoelcode | Groep 0+ en 1 |
|---|