| Verpakking breedte | 264 mm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 45 mm |
| Verpakking lengte | 372 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.29 kg |
| EAN | 7350041679172 |
|---|
| Kleur | Dots of Fauna |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
|---|