| Product breedte | 75 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 4 cm |
| Product lengte | 85 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.78 kg |
| EAN | 4005317319476 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Aankleedkussen |
| Kleur | Grijs |
|---|---|
| Materiaal | Polyester |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Geen taal |
|---|
| Materiaal vulling | Polyester |
|---|
| Type aankleedkussen | Kussen |
|---|
| Materiaal buitenkant | Polyester |
|---|