| Product breedte | 34 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 12 cm |
| Product lengte | 42 cm |
| Verpakking breedte | 37.70 cm |
| Verpakking hoogte | 14 cm |
| Verpakking lengte | 45.60 cm |
| Verpakkingsgewicht | 1.15 kg |
| EAN | 7333222002051 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 luiertas |
| Kleur | Rebel Green |
|---|---|
| Materiaal | Polyester |
| Fabrikant Naam | Elodie Details |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Type luiertas | Schoudertas |
|---|
| Inclusief verschoonmatras | |
|---|---|
| Isoleervak | |
| Thermosflessenhouder |