| Product breedte | 5.30 cm |
|---|---|
| Verpakking breedte | 12.80 cm |
| Verpakking hoogte | 6.50 cm |
| Verpakking lengte | 25.30 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.14 kg |
| EAN | 5060442521308 |
|---|
| Kleur | Transparant |
|---|
| Fabrikant Naam | Willow Blossom Holdco Limited |
|---|
| Taal handleiding | Engels, Frans, Nederlands |
|---|
| Aantal stuks in verpakking | 2 stuk(s) |
|---|---|
| Maat | S |
| Vaatwasser veilig |
| Verschillende maten borstschilden |
|---|