| Product breedte | 10.60 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 0.158 kg |
| Product hoogte | 5.70 cm |
| Product lengte | 11.30 cm |
| Verpakking breedte | 12.90 cm |
| Verpakking hoogte | 5.90 cm |
| Verpakking lengte | 25.10 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.12 kg |
| EAN | 5060442521278 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 3 maanden |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | De Elvie Curve wordt geleverd met een garantie van 90 dagen. Zie de meegeleverde gebruiksaanwijzing voor de volledige garantiebepalingen. |
| Verpakkingsinhoud | 2 cupvoorkanten, 2 cupafsluitplaatjes |
| Kleur | Wit |
|---|
| Draagbaar |
|---|
| Fabrikant Naam | WILLOW BLOSSOM HOLDCO LIMITED |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Taal handleiding | Engels, Frans, Nederlands |
|---|
| Aantal artikelen in verpakking | 2 stuk(s) |
|---|---|
| Aanvullende functies | Herbruikbare cups voor opvangen moedermelk |
| App vereist voor volledige functionaliteit | |
| BPA-vrij | |
| eWaste | |
| Handenvrij | |
| Hoeveelheid kinderen | 1 |
| Meegeleverde accessoires | Geen meegeleverde accessoires |
| Type gezondheidsproduct | Niet medisch middel |
| Vaatwasser veilig | |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data | |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Type borstkolf | Elektrisch, eenzijdig |
|---|---|
| Verschillende maten borstschilden |
| Flowsysteem | Geen flowsysteem |
|---|---|
| Werkt op elektriciteit |