| Verpakking breedte | 76 mm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 35 mm |
| Verpakking lengte | 108 mm |
| Verpakkingsgewicht | 21 g |
| CE markering | Niet van toepassing |
|---|---|
| EAN | 5060442521285 |
| Verpakkingsinhoud | 1 clip, 1 hoes |
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Fabrikant Naam | Willow Blossom Holdco Limited |
|---|
| Taal handleiding | Engels, Frans, Nederlands |
|---|
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
|---|---|
| eWaste | |
| Type borstkolf onderdeel | Afsluiter |