| Product breedte | 26.30 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 1020 g |
| Product hoogte | 9.50 cm |
| Product lengte | 28.60 cm |
| Verpakking breedte | 26.70 cm |
| Verpakking hoogte | 10.20 cm |
| Verpakking lengte | 29.40 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.92 kg |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 7612367057806 |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Pick-up en return |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Garantie uitsluitend op de electronische onderdelen. |
| Verpakkingsinhoud | 1 x Swing motorunit 1 x netstroomadapter 1 x Swing Flex™ slang 1 x 150 ml fles met deksel 1 x flesstandaard 1 x membraan 1 x PersonalFit Flex™ connector 1 x PersonalFit Flex™ borstschild maat 21 mm 1 x PersonalFit Flex™ borstschild maat 24 mm 1 x gebruiksaanwijzing voor Swing Flex™ / Swing Maxi Flex™ 1 x Quick Card |
| Kleur | Geel |
|---|
| Draagbaar |
|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Aantal artikelen in verpakking | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Aanvullende functies | Flex-technologie |
| BPA-vrij | |
| eWaste | |
| Handenvrij | |
| Hoeveelheid kinderen | 1 |
| Meegeleverde accessoires | Geen meegeleverde accessoires |
| Type gezondheidsproduct | Niet medisch middel |
| Vaatwasser veilig | |
| Voedingstype | Batterij |
| Type borstkolf | Elektrisch, eenzijdig |
|---|---|
| Verschillende maten borstschilden | |
| Volledig steriliseerbaar |
| Flowsysteem | Optiflow |
|---|---|
| Werkt op elektriciteit |