Je baby verdient uiteraard de allerbeste verzorging die nodig is, de draadloze handsfree borstkolf van Vulpes Goods® kan deze verzorging bieden.
Dankzij de allernieuwste technologie kun je vanaf nu zorgeloos en comfortabel moedermelk afkolven. De BabyCare kolf is voorzien van 4 verschillende modi en van een handig anti-terugstroom systeem voor de moedermelk, waardoor je niet bang hoeft te zijn dat er melk verloren gaat.
De kolf is zeer compact en kan je gemakkelijk overal mee naartoe nemen, zodat je altijd en overal kunt kolven. Dankzij het handige LED display kun je eenvoudig de gewenste modus instellen.
De kolf is BPA vrij en bevat dus geen giftige en gevaarlijke stoffen.
✓ Bij je bestelling ontvang je de volgende extra's: 30 bewaarzakjes voor moedermelk, Tepelopmaat meter, Exclusieve reistas en borstschildverkleiners van 19,21,24 mm & installatievideo.
Het ideale product, voor de beste verzorging van je Baby
Draadloos & Handsfree
De borstkolf is volledig vrij van hinderlijke draden en je hoeft de kolf niet vast te houden tijdens gebruik, want de kolf is volledig handsfree. Zo kun je lekker comfortabel zitten tijdens het kolven.
Doordat je niet gebonden bent aan vervelende draden, kun je de kolf overal mee naartoe nemen en gebruiken, zodat je overal moedermelk kunt kolven wanneer nodig.
Volledig draadloos en handsfree kolven
4 verschillende modi
Inclusief borstschild en inzettrechters
De borstkolf is voorzien van een 21 & 24 mm inzettrechter en van een 28 mm borstschild.
Dankzij deze hulpmiddelen wordt het kolven een stuk aangenamer én heb je geen last van lekkage.
Zo kun je zorgeloos en op je gemak de melk kolven!
Anti-Backflow & Compact design
De borstkolf is voorzien van een anti-backflow systeem, dat wilt zeggen dat het niet mogelijk is dat er gekolfde melk terugstroomt naar de borst toe.
Dit systeem is zeer essentieel bij het kolven van melk, aangezien de kwaliteit van de melk zo het allerbeste blijft!
Je hoeft dus niet bang te zijn dat er melk verloren gaat tijdens het kolven, dit wordt op deze manier namelijk onmogelijk gemaakt.
De kolf is voorzien van een zeer compact en licht design, waardoor je de kolf ten alle tijden en overal mee naartoe kunt nemen. Zo past de kolf gemakkelijk in je handtas of rugzak. Dit hebben wij speciaal laten ontwerpen, om ervoor te zorgen dat jij overal kunt kolven, waar het ook maar nodig is!
Voorzien van anti-backflow & zeer compact en licht design
BPA vrij & stil in gebruik
De borstkolf is BPA vrij en vrij van allerlei andere gevaarlijke en giftige productiestoffen. Zo kun je met een gerust hart kolven en hoef je niet bang te zijn dat je borsten een allergische reactie krijgen of dat de melk niet goed is.
De kolf is uitvoerig getest volgens Europese wet en regelgeving en is volledig veilig verklaard voor gebruik!
Verder is de borstkolf erg stil wanneer je het in gebruik neemt! De kolf maakt een geluid van onder de 40db, waardoor je baby lekker door kan slapen, aangezien hij of zij hier niet wakker van zal worden.
LED display
De kolf is voorzien van een handig LED-scherm waarop je de modi en de zuigsterkte kunt aanpassen, helemaal naar je persoonlijke wensen.
Het LED-scherm geeft middels de icoontjes van d
| Product breedte | 5.50 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 160 g |
| Product hoogte | 8 cm |
| Product lengte | 6 cm |
| Verpakking breedte | 14.90 cm |
| Verpakking hoogte | 10.20 cm |
| Verpakking lengte | 17.90 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.47 kg |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 8720828099049 |
| Fabrieksgarantie termijn | 6 maanden |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Valschade & waterschade |
| Verpakkingsinhoud | Luxe Vulpes Goods® Borstkolf Accessoires Opzetstukken (tepels) Moedermelk bewaarzakjes NL handleiding Persoonlijke service |
| Kleur | Premium White & Gold PRO |
|---|
| Draagbaar |
|---|
| Fabrikant Naam | Vulpes Goods B.V. |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Introductiejaar | 2024 |
|---|---|
| Taal handleiding | Engels, Nederlands, Duits, Frans |
| App werkt op besturingssyteem | Android, iOS |
|---|---|
| Betaalde diensten vereist | |
| Bluetooth vereist | |
| Compatibel met | Met meerdere apparaten, bekijk details in de productinformatie |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Ja, bij aanmaken van account bij app |
| Mobiele data verbinding mogelijk | |
| Wifi vereist |
| Aantal artikelen in verpakking | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Aanvullende functies | Meerdere modi voor het optimaal kolven en masseren van de borst en tepels. We adviseren u graag om de Handleiding goed door te lezen voor optimaal gebruik en maximale afgifte van melk. Daarnaast bieden we u graag extra moedermelk bewaarzakjes aan ter opslag. En bij overige vragen en/of opmerkingen staan we u maar al te graag te persoonlijk te woord! |
| App vereist voor volledige functionaliteit | |
| BPA-vrij | |
| eWaste | |
| Handenvrij | |
| Hoeveelheid kinderen | 1 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | |
| Meegeleverde accessoires | Bewaarzakjes, Opbergetui |
| Opslag condities | Droog en onder kamertemperatuur |
| Richtlijn of Verordening voor Product Certificering | Medical Device Regulation 2017/745 (MDR) |
| Risicoclassificatie van medisch hulpmiddel | Klasse ||a |
| Type gezondheidsproduct | Niet medisch middel |
| Vaatwasser veilig | |
| Veiligheidswaarschuwingen | Gebruiken onder direct toezicht van een volwassene. |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data | |
| Voedingstype | Accu |
| Type borstkolf | Elektrisch, eenzijdig |
|---|---|
| Unique Device Identification | - |
| Verschillende maten borstschilden | |
| Volledig steriliseerbaar |
| Flowsysteem | Multiflow |
|---|---|
| Werkt op elektriciteit |