Babyfoon Beveiligingsrobot die op afstand kan worden bestuurd door de APP voor je mobiele telefoon. Kan door het huis of kinderkamer rijden. Met EBO kunt u elk moment de situatie van uw huis, kamer of kinderkamer controleren. Denk hierbij aan de positie en slaapritme van uw baby. Tegelijkertijd kunt u ook een moment instellen voor automatisch cruisen, of statische monitoring, elke abnormale situatie wordt naar uw telefoon gepusht.
Vaak van huis maar toch even kijken hoe het gaat?
EBO is je interactieve babyfoon. Bestuur EBO vanuit de APP of stel tijdschema’s in en laat EBO zelf het werk doen.
Gebruik EBO als bewegingsmelder of laat hem automatisch door je huis rijden, bij beweging krijg jij een push-bericht op je telefoon.
Natuurlijk ook leuk als speeltje voor uw hond of kat.
Functies
✓ Op afstand te besturen + realtime beeld en geluid
✓ Laserpointer
✓ Infrarood nachtzicht
✓ AI modus, herkent dieren en personen en volgt deze automatisch.
✓ Dynamisch bewegingsalarm
✓ Automatische opnames bij cruise-rondes tot 24 rondes per dag
✓ Laadt zichzelf automatisch op
✓ Obstakel en valdetectie
✓ Tijdsloten zelf in te stellen
✓ Supermakkelijk zonder gereedschap schoon te maken
Specificaties
Inhoud van de doos:
1x EBO AIR
1x Laadstation
1x EU-Lader
1x 16GB Micro-sd
5x Siliconen veertjes
| Product breedte | 9.6 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 310 kg |
| Product hoogte | 8.9 cm |
| Product lengte | 9.6 cm |
| Verpakking breedte | 148 mm |
| Verpakking hoogte | 118 mm |
| Verpakking lengte | 220 mm |
| Verpakkingsgewicht | 920 g |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 6972822120317 |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 maanden |
| Verpakkingsinhoud | Doos, verpakkingsmateriaal, product |
| Beeldactivatie | |
|---|---|
| Camera | |
| Geluidsactivatie | |
| Met nachtlampje | |
| Met slaapliedjes | |
| Met terugspreekfunctie | |
| Temperatuurweergave | |
| Uitbreidbaar |
| Beeldschermresolutie | ` |
|---|---|
| Touchscreen |
| Bediening via mobiele app | |
|---|---|
| Verbindingstype | Wi-Fi |
| Kleur | Wit |
|---|
| Fabrikant Naam | Enabot |
|---|
| Introductiejaar | 2022 |
|---|---|
| Ondersteuning met updates | Minimaal 12 maanden na introductiedatum |
| Taal handleiding | Universeel |
| App werkt op besturingssyteem | Anders, zie productinformatie |
|---|---|
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Ja, bij aanmaken van account bij app |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Wifi vereist |
| App vereist voor volledige functionaliteit | |
|---|---|
| Camera opties | Draaibaar |
| Cry assist | |
| Instelbare volumegevoeligheid | |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | |
| Meegeleverde accessoires | USB kabel, Laadstation, USB lader, Oplaadstation |
| Meet hartslag | |
| Met display | |
| Nachtlampje | |
| Nachtmodus | |
| Opnamefunctie | |
| Scherm kleuren | |
| Stand-by tijd | 2 uur |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data |
| Scherm | zonder scherm |
|---|