DBX-88GS, volgens ouders de beste babyfoon
Net als voor alle ouders is voor jou je kindje je belangrijkste bezit. Daarvoor wil je alleen het beste. Daarom zoek je naar een babyfoon waar je met een gerust hart op kan vertrouwen. Die lang opgeladen blijft, een prima storingsvrij geluid geeft en een groot bereik heeft. Met de DBX-88GS haal je precies zo'n babyfoon in huis. Het is niet voor niets al jaren de best verkochte babyfoon in Benelux.
Waarom is de DBX-88GS de beste babyfoon?
De DBX-88GS is een begrip in Nederland wat betreft babyfoons. Al jarenlang voert deze DECT babyfoon de lijsten met bestverkopende babyfoons aan. De kans is groot dat als ervaren ouders je een babyfoon adviseren, het deze is. En dat is niet voor niets want DBX-88GS onderscheidt zich van de rest:
Wat kan de beste babyfoon allemaal?
Uiteraard biedt deze beste babyfoon de basisfunctionaliteit die je mag verwachten van iedere babyfoon: een veilige audioverbinding met de slaapkamer van je kind op het moment dat het nodig is of op het moment dat jij daar even zin in hebt. Maar de DBX-88GS biedt veel meer. Zo kun je op afstand terugpraten om je kindje gerust te stellen of in slaap te zingen. Op de ouderunit kan je zien hoe warm het in het kamertje is, en schakel je op afstand een nachtlampje of slaapliedje in of uit. Het veilige gevoel van contact en controle.
Wat zit er in de doos?
| Product breedte | 13.2 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 0.6 kg |
| Product hoogte | 10.9 cm |
| Product lengte | 7.3 cm |
| Verpakking breedte | 232 mm |
| Verpakking hoogte | 108 mm |
| Verpakking lengte | 296 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1010 g |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 8712412584482 |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | NVT |
| Verpakkingsinhoud | Baby-unit Ouderunit Oplaadstation voor de ouderunit Riemclip Adapter 2x Oplaadbare batterijen AAA 2x Handleiding NL / EN / DE / FR |
| Beeldactivatie | |
|---|---|
| Camera | |
| Geluidsactivatie | |
| Met nachtlampje | |
| Met slaapliedjes | |
| Met terugspreekfunctie | |
| Temperatuurweergave | |
| Uitbreidbaar |
| Beeldschermresolutie | ` |
|---|---|
| Touchscreen |
| Bediening via mobiele app | |
|---|---|
| Verbindingstype | DECT |
| Kleur | DBX-88 Grijs |
|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Introductiejaar | 2019 |
|---|---|
| Introductiemaand | September |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Taal handleiding | Duits, Engels, Frans, Nederlands |
| Introductie | 2016 |
|---|
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
|---|---|
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | |
| Wifi vereist |
| App vereist voor volledige functionaliteit | |
|---|---|
| Camera opties | Niet draaibaar |
| Cry assist | |
| Instelbare volumegevoeligheid | |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | |
| Meet hartslag | |
| Met display | |
| Nachtlampje | |
| Nachtmodus | |
| Opnamefunctie | |
| Scherm kleuren | |
| Stand-by tijd | 166 uur |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data |
| Scherm | |
|---|---|
| Scherm afmetingen | 0 in |
| Bereik binnenhuis | 50 m |
|---|---|
| Bereik buitenshuis | 300 m |