De Philips Avent beeldbabyfoon SCD923/26 – met app biedt ouders alles wat ze nodig hebben om hun baby veilig en ontspannen te volgen. Dankzij Full HD-beelden met nachtzicht en digitale zoom mis je geen enkel detail, dag of nacht.
Met de Philips Avent Baby Monitor+ app kun je op afstand meekijken, kalmerende geluiden afspelen en zelfs je eigen opnames gebruiken. Zo heb je altijd controle en rust, waar je ook bent.
Let op: zorg ervoor dat je altijd de nieuwste versie van de app hebt, om zo een optimale verbinding van de babyfoon te garanderen.
Het slimme nachtlampje zorgt voor een zachte, geruststellende verlichting, ideaal om je baby rustig te laten slapen. De ingebouwde thermometer helpt je de perfecte kamertemperatuur te behouden, zodat je kleintje altijd comfortabel ligt.
Deze beeldbabyfoon combineert betrouwbaarheid, gebruiksgemak en slimme functies, waardoor het een waardevolle hulp is voor iedere ouder. Ervaar het gemak en de gemoedsrust van een Philips Avent beeldbabyfoon.
Belangrijkste kenmerken van de Philips Avent Beeldbabyfoon
Systeem voor veilige verbinding
Ons Secure Connect-systeem maakt gebruik van meerdere versleutelde koppelingen tussen de babyunit en de ouderunit en app. Voor een geruststellende sterke en veilige verbinding.
Baby Monitor+-app
Je kleintje zien en horen, thuis en op afstand, met de Philips Avent Baby Monitor+-app. Door middel van wifi of mobiel internet kun je je kleintje vanaf elke plek in de gaten houden en op z'n gemak stellen.
Let op: zorg altijd dat je de nieuwste versie van de app hebt, om zo een optimale verbinding van de babyfoon te garanderen.
Babyunit met full HD
De babyunit bevat een full HD-camera met nachtzicht en digitale zoom, voor duidelijke beelden van de kamer van je kleintje, dag en nacht.
Ingebouwde kamerthermometer
De ingebouwde kamerthermometer geeft een alarm bij een te hoge of te lage temperatuur, waardoor je kleintje heerlijk ligt. Precies knus genoeg voor het perfecte slaapje.
Rustgevend nachtlampje
Geef de kamer van je kleintje een geruststellende gloed met het ingebouwde nachtlampje van de babyunit. Je kunt vanaf de ouderunit en de Baby Monitor+-app het lampje aan- of uitzetten en het licht aanpassen.
True talk back
Geen walkietalkies meer nodig! Onze babymonitor heeft een 'true talk back'- terugspreekfunctie, zodat jij en je kleintje elkaar met één druk op de knop kunnen horen zingen, praten en lachen zonder onderbrekingen.
Rustgevende geluiden
Kies uit 15 rustgevende nummers, van vogelgezang en avondgeluiden uit de natuur tot slaapliedjes, waaronder 'Rock-a-Bye Baby'. Je kunt ook je eigen liedje opnemen en deze afspelen wanneer je wil. Er gaat toch niets boven de stem van je ouders?
Specificaties:
Kenmerken:
Comfort
Vermogen/transmissie
| Product breedte | 15.1 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 348 g |
| Product hoogte | 7.7 cm |
| Product lengte | 4 cm |
| Verpakking breedte | 219 mm |
| Verpakking hoogte | 84 mm |
| Verpakking lengte | 248 mm |
| Verpakkingsgewicht | 915 g |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 8710103974611 |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | X |
| Verpakkingsinhoud | Ouderunit, babyunit,2 stroomadapters, handleiding |
| Beeldactivatie | |
|---|---|
| Camera | |
| Geluidsactivatie | |
| Met nachtlampje | |
| Met slaapliedjes | |
| Met terugspreekfunctie | |
| Temperatuurweergave | |
| Uitbreidbaar |
| Beeldschermresolutie | 480 x 272 |
|---|---|
| Touchscreen |
| Bediening via mobiele app | |
|---|---|
| Verbindingstype | Wi-Fi |
| Kleur | Donkergrijs |
|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Introductiejaar | 2021 |
|---|---|
| Introductiemaand | Oktober |
| Ondersteuning met updates | Minimaal 24 maanden na introductiedatum |
| Taal handleiding | Universeel |
| Introductie | 2025 |
|---|
| App werkt op besturingssyteem | Android, iOS |
|---|---|
| Betaalde diensten vereist | |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Ja, bij aanmaken van account bij app |
| Mobiele data verbinding mogelijk | |
| Wifi vereist |
| App vereist voor volledige functionaliteit | |
|---|---|
| Camera opties | Niet draaibaar |
| Cry assist | |
| Instelbare volumegevoeligheid | |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | |
| Meegeleverde accessoires | Niet van toepassing |
| Meet hartslag | |
| Met display | |
| Nachtlampje | |
| Nachtmodus | |
| Opnamefunctie | |
| Scherm kleuren | |
| Stand-by tijd | 12 uur |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data |
| Scherm | 4.3'' inch |
|---|---|
| Scherm afmetingen | 4.3 in |
| Bereik binnenhuis | 50 m |
|---|---|
| Bereik buitenshuis | 400 m |