| Product hoogte | 12 cm |
|---|---|
| Verpakking breedte | 235 mm |
| Verpakking hoogte | 108 mm |
| Verpakking lengte | 250 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1226 g |
| CE markering | Niet van toepassing |
|---|---|
| EAN | 8710103896777 |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Vallen |
| Verpakkingsinhoud | Babyfoon met camera en scherm |
| Beeldactivatie | |
|---|---|
| Camera | |
| Geluidsactivatie | |
| Met nachtlampje | |
| Met slaapliedjes | |
| Met terugspreekfunctie | |
| Temperatuurweergave | |
| Uitbreidbaar |
| Touchscreen |
|---|
| Bediening via mobiele app | |
|---|---|
| Verbindingstype | Digitaal |
| Kleur | Wit, Licht blauw |
|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
|---|---|
| Taal handleiding | Nederlands, Universeel |
| Introductie | 2022 |
|---|
| App werkt op besturingssyteem | Informatie niet beschikbaar |
|---|---|
| Betaalde diensten vereist | |
| Bluetooth vereist | |
| Compatibel met | Informatie niet beschikbaar |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | |
| Mobiele data verbinding mogelijk | |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| App vereist voor volledige functionaliteit | |
|---|---|
| Camera opties | Niet draaibaar |
| Cry assist | |
| Instelbare volumegevoeligheid | |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | |
| Meet hartslag | |
| Met display | |
| Nachtlampje | |
| Nachtmodus | |
| Opnamefunctie | |
| Scherm kleuren | |
| Stand-by tijd | 10 uur |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data |
| Scherm | LCD |
|---|---|
| Scherm afmetingen | 3.4 in |
| Bereik binnenhuis | 50 m |
|---|---|
| Bereik buitenshuis | 300 m |