| Product lengte | 92 cm |
|---|---|
| Verpakking breedte | 19.40 cm |
| Verpakking hoogte | 6 cm |
| Verpakking lengte | 24 cm |
| Verpakkingsgewicht | 301 g |
| EAN | 1916530004519 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1x Winterslaapzak |
| Kleur | Roze |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| In lengte verstelbaar |
|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 18 maand |
|---|---|
| Anti-allergie | |
| Hydrofiele slaapzak | |
| Maximale TOG-waarde | 0.5 |
| Minimale TOG-waarde | 0.5 |
| Type mouw | Zonder mouw |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|---|
| Patroon | Sterren |
| Seizoen | Winter |
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
| Seizoensjaar | Never out of stock |
| TOG waarde | 0.0 t/m 1.0 (zomer) |
| Wasvoorschrift | Machinewas 30 °C |