De Step'n'Sit van Ette tete is de eerste in zijn soort die de dagelijkse activiteiten van je kindje zal veranderen. Het is een leertoren, zo kan je kindje je veilig helpen in de keuken of keukentafel en de Step'n'Sit kan getransformeerd worden naar een klein stoeltje met tafeltje om aan te spelen, kleuren en knutselen. Ontworpen om aan de specifieke behoeftes van kleine kindjes (18+ maanden) te voldoen.
Elk kind is van nature nieuwsgierig! Wat doet mama in de keuken? Misschien heeft papa hulp nodig met de tafel dekken (of andersom ;)). Deze aanpasbare leertoren - tafel is het perfecte meubelstuk voor je nieuwsgierige ontdekker wanneer hij of zij je wil helpen in de keuken, of op een andere hogere plek. Step'n'Sit helpt je kindje veilig bij het aanrecht en wasbak te kunnen om de handen te wassen of fruit te wassen. Je kunt je kindje ook bij het koken betrekken door te laten helpen met het mixen van deeg en snijden van zacht fruit.
En hij kan natuurlijk omgetoverd worden naar een fijn plekje om te spelen, kleuren, knutselen en snacks te eten.
De leertower is ontworpen gebaseerd op het basis principe van de Montessori pedagogiek voor het ontwikkelen van een kind zijn zelfstandigheid en onafhankelijkheid in dagelijkse taken. De leertoren neemt niet veel plek in beslag en combineert twee onmisbare kinder meubelstukken in één - een stoel en leertoren.
Deze Step'n'Sit heeft extra steuntjes bij de poten zodat hij nog stabieler staat voor je actieve dreumes of peuter.
Lengte 40 cm Breedte 40 cm Hoogte 90 cm Materiaal Hout Leeftijd 1-2 jaar, 3-4 jaar
| Product breedte | 40 cm |
|---|---|
| Product lengte | 90 cm |
| Verpakking breedte | 485 mm |
| Verpakking hoogte | 70 mm |
| Verpakking lengte | 590 mm |
| Verpakkingsgewicht | 6700 g |
| EAN | 4752193000836 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Ette Tete Leertoren Step'n Sit - Inklapbaar tot tafel en stoel - Wit met messing- Met extra support |
| Kleur | Wit met Zwart clips met extra support |
|---|---|
| Materiaal | Hout |
| Hoogte instelbaar |
|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 5 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 18 jaar |
| Max. aanbevolen gewicht | 40 kg |
| Productvariant ID | Leertoren |
| Staoppervlak met antislip |