Deze bolderwagen van Eurotrail is speciaal aangepast voor gebruik op het strand!
Door zijn stevige en robuuste stalen vouwframe met een comfortabele trekstang met grip is hij zeer handig in het gebruik.
De bolderwagen is voorzien van brede wielen vol met schuim die er voor zorgen dat de kar niet in het zand wegzakt.
Superhandig is het dat de achterste wielen kunnen naar binnen geschoven worden waardoor je de kar eenvoudig in kunt vouwen tot een handig plat pakketje. De Sunny wordt geleverd incl. hoes.
De ideale kar voor gebruik op het strand maar ook voor op de camping of voor een wandeling in het bos
| Product breedte | 47 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 11.2 kg |
| Product hoogte | 25 cm |
| Product lengte | 86 cm |
| Verpakking breedte | 52 cm |
| Verpakking hoogte | 22 cm |
| Verpakking lengte | 81 cm |
| Verpakkingsgewicht | 12.02 kg |
| EAN | 8712318979771 |
|---|---|
| Merk | Eurotrail |
| MPN (Manufacturer Part Number) | ETCF0728.0400 |
| Kleur | Antraciet |
|---|---|
| Materiaal | Polyester |
| Type banden | Massieve banden |
| Fabrikant Naam | Van Bergen Sports International B.V. |
|---|
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Inclusief duwstang | |
|---|---|
| Inclusief rem | |
| Kwaliteitslabel | geen kwaliteitslabel |
| Max. belastbaar gewicht | 75 kg |
| Met dak | |
| Met zitje | |
| Opvouwbaar | |
| Personage van toepassing | |
| Verstelbare stang |
| Personage | Geen personage |
|---|