De Childhome Evolux wieg in antraciet heeft dezelfde schuine anti-slip poten die zorgen voor optimale stabiliteit die kenmerkend zijn voor alle Evolux-producten. De mooie design wieg kan voor een langere tijd gebruikt worden dankzij zijn grote formaat. De ademende 3D-airmesh wanden zorgen voor een optimale luchtcirculatie. Daarnaast is de wand afneembaar en wasbaar in de machine. Geleverd met een matrasje met een dikte van 2 cm.
Opgelet: Het bijgeleverde matrasje is niet voldoende voor dagelijks & intensief gebruik. Hiervoor zijn onze matrassen M905B en M905HSS perfect.
| Product breedte | 68 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 16 cm |
| Product lengte | 96 cm |
| Verpakking breedte | 6.60 cm |
| Verpakking hoogte | 1 cm |
| Verpakking lengte | 9.80 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.30 kg |
| Vorm | Vierkant |
|---|
| EAN | 5420007157388 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Verpakkingsinhoud | Cosleeper Matras |
| Kleur | beige |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Verrijdbaar |
|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Nederlands, Universeel |
|---|
| Bodem in hoogte verstelbaar |
|---|
| Breedte bijpassend matras | 52 cm |
|---|---|
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data | |
| Voorgemonteerd |
| Inclusief hemeltje | |
|---|---|
| Inclusief matras | |
| Type wieg | Wieg |
| Wasvoorschrift | Machinewas 40 °C |