Hang de SnüzPod4 Opbergzak op en je hebt alle benodigdheden voor een goede nachtrust bij de hand. De opbergzak heeft twee elastische netvakken. Berg hier de luiers, verschoningsdoekjes en speen in op. Daarnaast heeft deze praktische opbergzak een grote binnenzak met rits. De SnüzPod4 Opbergzak is eenvoudig te bevestigen aan de SnüzPod Co-Sleeper. Heb je de spullen nodig, dan haal je het ook weer gemakkelijk los om je kindje op een andere plek te verschonen.
SnuzPod4 Storage Pocket
| Product breedte | 40 cm |
|---|---|
| Product lengte | 36 cm |
| Verpakking breedte | 37.50 cm |
| Verpakking hoogte | 1.40 cm |
| Verpakking lengte | 40.30 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.28 kg |
| EAN | 5060157947530 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Verpakkingsinhoud | SnüzPod4 Opbergzak |
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Verrijdbaar |
|---|
| Fabrikant Naam | EU Compliance Partner |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Bodem in hoogte verstelbaar |
|---|
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data | |
|---|---|
| Voorgemonteerd |
| Inclusief hemeltje | |
|---|---|
| Inclusief matras | |
| Type wieg | Wieg |
| Wasvoorschrift | Handwas |