| Product lengte | 0 cm |
|---|---|
| Verpakking breedte | 205 mm |
| Verpakking hoogte | 130 mm |
| Verpakking lengte | 590 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1079 g |
| EAN | 5604415026584 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Verpakkingsinhoud | Bevestigingsbeugel |
| Kleur | Zwart |
|---|
| Fabrikant Naam | Polisport Plasticos S.A. |
|---|
| Taal handleiding | Geen taal |
|---|
| Geschikt voor merk | Polisport |
|---|