| Product gewicht | 0 kg |
|---|---|
| Product lengte | 0 cm |
| Verpakking breedte | 385 mm |
| Verpakking hoogte | 269 mm |
| Verpakking lengte | 641 mm |
| Verpakkingsgewicht | 3480 g |
| EAN | 5604415098871 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 3 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Verpakkingsinhoud | Voorzitje Montagematerialen |
| Kleur | Lemon |
|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Verstelbare schouderriem | |
|---|---|
| Verstelbare voetensteun | |
| Verwijderbare bekleding |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 3 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 9 maand |
| Max. aanbevolen gewicht | 15 kg |
| Type gordel in stoeltje | 3-puntsgordel |
| Voor of achter | Voor |
| Bevestigingswijze(s) | Stuur |
|---|---|
| Min. aanbevolen gewicht kind | 9 kg |
| Type fietsstoeltje | Voorzitje |