| Product breedte | 21.70 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 390 kg |
| Product hoogte | 4.80 cm |
| Product lengte | 29 cm |
| Verpakking breedte | 217 mm |
| Verpakking hoogte | 48 mm |
| Verpakking lengte | 291 mm |
| Verpakkingsgewicht | 393 g |
| EAN | 4511890213808 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Kussentje, schouderbandjes (links en rechts) en voetenbandjes (links en rechts) |
| Kleur | Groen |
|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Nederlands, Engels |
|---|
| Verstelbare schouderriem | |
|---|---|
| Verstelbare voetensteun | |
| Verwijderbare bekleding |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 1 jaar |
|---|---|
| Max. aanbevolen gewicht | 20 kg |
| Type gordel in stoeltje | 5-puntsgordel |
| Voor of achter | Achter |
| Min. aanbevolen gewicht kind | 1 kg |
|---|---|
| Type fietsstoeltje | Achterzitje |