Thule Yepp 2 mini - fietsstoeltje - voorzitje
Ontdek het Thule Yepp 2 Mini fietsstoeltje, ideaal voor dagelijkse ritjes met uw kind. Dit iconische, voorop te monteren stoeltje is ontworpen voor optimaal comfort en veiligheid. Het zachte, schokabsorberende zitje, de verstelbare 5-puntsgordel en de aanpasbare voetsteunen groeien mee met uw kind. Eenvoudig te monteren en te demonteren met het snelle bevestigingssysteem. Gemaakt van waterafstotende materialen voor eenvoudig onderhoud
Specificaties:
· Verstelbare, gewatteerde 5-punts veiligheidsgordels
· Schokabsorberend en comfortabel zitje
· Kindveilige gesp voor snelle en veilige bevestiging
· Verstelbare voetsteunen
· Eenvoudige montage op het stuur van de meeste Fietsen
· Waterafstotende en gemakkelijk te reinigen materialen
Als extra mee te bestellen accessoires:
· Thule Yepp Windscherm te vinden via EAN 8715362004352
· Thule Yepp slaapkussen te vinden via EAN 0197074758132
· Thule Yepp regenhoes te vinden via EAN 0197074666475
· Extra montage adapter voor de 2de fiets te vinden via EAN 0197074565549
| Product breedte | 35 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 2.4 kg |
| Product hoogte | 20 cm |
| Product lengte | 70 cm |
| Verpakking breedte | 349 mm |
| Verpakking hoogte | 200 mm |
| Verpakking lengte | 505 mm |
| Verpakkingsgewicht | 3021 g |
| EAN | 0091021163256 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | |
| Verpakkingsinhoud | Fietszitje |
| Kleur | Alaska |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Fabrikant Naam | Thule Sweden |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Verstelbare schouderriem | |
|---|---|
| Verstelbare voetensteun | |
| Verwijderbare bekleding |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 36 maand |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 9 maand |
| Max. aanbevolen gewicht | 15 kg |
| Type gordel in stoeltje | 5-puntsgordel |
| Voor of achter | Voor |
| Wasbaar |
| Bevestigingswijze(s) | Stuur |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Min. aanbevolen gewicht kind | 9 kg |
| Type fietsstoeltje | Voorzitje |