FlinQ Bolderkar met Tafel – Jouw Ultieme Uitjespartner!
Of je nu gaat picknicken, een dagje naar het strand gaat of boodschappen doet, met de FlinQ bolderkar neem je moeiteloos al je spullen mee. Geen gesjouw meer, gewoon rijden! En dankzij de meegeleverde bolderkartafel creëer je in een handomdraai een praktische plek om te eten of te ontspannen.
Om ervoor te zorgen dat je de bolderkar overal kunt gebruiken hebben wij de kar uitgerust met extra brede offroad banden. De brede banden zorgen ervoor dat de bolderkar beter over het zand kan rijden. Hierdoor is deze bolderkar dus uiterst geschikt voor het strand!
Dankzij het slimme ontwerp klik je de tafel eenvoudig vast aan je bolderkar, zonder gedoe met ingewikkelde bevestigingsmechanismen. Binnen enkele seconden ben je klaar om van je bolderkar een handige tafel te maken.
Het in- en uitklappen van de kar doe je binnen enkele seconden. Ingeklapt is de bolderkar maar enkele centimeters breed en hierdoor neem je het gemakkelijk mee of berg je het op. Door de duwstang heb je veel controle over de bolderkar en beweeg je moeiteloos over de drukke boulevard en het mulle zand. De brede banden zorgen verder voor extra stabiliteit.
Met een draagkracht van 130 kilo is onze bolderkar een van de sterkste op de markt. Door zijn draagkracht en 100 liter inhoud, kun je onze kar ook gebruiken als tuinkar of boodschappenkar. Het dubbellaagse polyester doek is sterk en slijtage vast. Daarnaast is het doek goed schoon te maken met een natte doek.
Van leuke gadgets zoals indoor camera’s tot deze bolderkar: FlinQ is al jaren bezig om het bij mensen thuis een stukje comfortabeler te maken. Onze producten staan bekend om hun innovatieve karakter en goede prijs-kwaliteitsverhouding.
Alle Smart apparaten van de FlinQ kun je besturen in onze gratis app. Hiermee regel je de temperatuur in huis, kijk je wie er voor de deur staat en doe je de lichten aan buiten: hoe gemakkelijk is dat?!
| Product breedte | 45 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 9.6 kg |
| Product hoogte | 73 cm |
| Product lengte | 89 cm |
| Verpakking breedte | 21 cm |
| Verpakking hoogte | 76 cm |
| Verpakking lengte | 90 cm |
| Verpakkingsgewicht | 11.20 kg |
| EAN | 8721284750765 |
|---|---|
| Merk | FlinQ |
| Kleur | Zwart, Hout |
|---|---|
| Materiaal | Staal, Hout |
| Type banden | Massieve banden |
| Fabrikant Naam | FlinQ Group B.V. |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Taal handleiding | Duits, Engels, Frans, Nederlands |
|---|
| Inclusief duwstang | |
|---|---|
| Inclusief rem | |
| Kwaliteitslabel | geen kwaliteitslabel |
| Max. belastbaar gewicht | 130 kg |
| Met dak | |
| Met zitje | |
| Opvouwbaar | |
| Personage van toepassing | |
| Verstelbare stang |