| Verpakking breedte | 154 mm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 68 mm |
| Verpakking lengte | 368 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.46 kg |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 4260007760406 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | EF-1040 |
| Kleur | Oranje |
|---|
| Fabrikant Naam | Pro Swim GmbH |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 1 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 maand |
| Instantie keurmerk | TÜV |
| Kwaliteitslabel | TüV |
| Personage van toepassing | |
| Type figuur | Figuur |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (1) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Geslacht | Unisex |
|---|