| Product breedte | 0 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 0 cm |
| Product lengte | 0 cm |
| Verpakking breedte | 128 mm |
| Verpakking hoogte | 32 mm |
| Verpakking lengte | 191 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.17 kg |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 8420011820374 |
| Merk | Benza |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 3896453 |
| Kleur | Assorti |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 5 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Instantie keurmerk | A.N.C.I. SERVIZI S.R.L. SEZIONE CIMAC CENTRO ITALIANO MATERIALI APPLICAZIONE CALZATURIERA |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Max. belastbaar gewicht | 5 kg |
| Personage van toepassing |
| Geslacht | Meisjes |
|---|---|
| Personage | Dora the Explorer |